O nas - CB Electronics

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Oferujemy usługi z zakresu frezowania i toczenia CNC

Wykonamy dla Ciebie montaż powierzchniowy SMT oraz przewlekany THT.

Poznaj ofertę

CB Electronics

Kilka słów o nas.

Jesteśmy spółką produkcyjną nowoczesnych technologii. Nasz zakład produkcyjny ulokowany jest w samym sercu Warmii, pod Olsztynem, gdzie już od ponad 20 lat świadczymy usługi jako kontraktowy dostawca elektroniki, urządzeń, części mechanicznych i podzespołów.

Początki firmy sięgają roku 1980, kiedy to w Warszawie rozpoczęliśmy działalność w zakresie produkcji aparatury pomiarowej m.in. dla motoryzacji. W roku 2000, cała produkcja firmy przeniesiona została do Warmińsko Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu, oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług w produkcji części toczonych, frezowanych oraz elektronice. Współpraca z nami to gwarancja konkurencyjnych warunków cenowych oraz terminowość i wysoka jakość produktu końcowego.

Nasza oferta

Grupe CBE to ponad 20 lat doświadczenia w dostarczaniu naszym klientom rozwiązań technicznych i wsparcie na poziomie projektowania, badania i produkcji urządzeń dla: przemysłu motoryzacyjnego, pomiarowego, medycznego i elektroniki użytkowej.

Frezowanie CNC

FREZARKI AVIA VMC 650

Poznaj ofertę

Toczenie CNC

TOKARKI CNC AVIA TURN 30M
TOKARKI VENUS 350

Poznaj ofertę

Montaż SMT/THT

AUTOMAT MONTAŻOWY MYDATA MY100 -14
PIEC ROZPŁYWOWY HELLER 1809
MYDATA TOWER 200

Poznaj ofertę

Nasza polityka.

Polityka firmy zakłada dostęp dla naszych klientów do najnowocześniejszych linii technologicznych, co pozwala naszym partnerom biznesowym zdobyć przewagę rynkową nad konkurencją. Zapewniamy bezpieczeństwo realizowanych zamówień dzięki utrzymywaniu systemów jakości w projektowaniu i produkcji dla normy ISO 9001:2015 i certyfikatów IPC dla pracowników produkcji. Świadczenie najwyższej jakości usług, realizowane jest dzięki wiedzy i doświadczeniu ludzi zatrudnionych w firmie, gdyż to nasi pracownicy stanowią jej najważniejszy zasób.

Zwiększ zyski w Twojej firmie
dzięki poprawie wydajności i nowoczesnej technice.

Skontaktuj się z ekspertem

Jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy?
Potrzebujesz kompleksowego wsparcia lub interesują Cię dodatkowe usługi?

Napisz do nas i uzyskaj darmową wycenę!

Justyna Sienkiewicz

Specjalista ds. obsługi klienta

+ 48 731 600 333

    © 2022 CBE. All rights reserved. Polityka prywatności

    Projekt i realizacja: Projektowanie stron - Tadamart Agencja kreatywna